top of page

O nás

CASSUTO CONSULTING S.R.O. - společnost, jejímž prostřednictvím může kdokoli, kdo je připraven cestovat do jiné země a pracovat vsí sílou a využít všechny své dovednosti, získat práci v podnicích v České republice a dalších zemích Evropské unie.

Po celém světě je mnoho společností, které jsou schopny využívat své zdroje a rychle růst avšak potřebují pracovité a schopné zaměstnance. Jsme schopni najít tu pravou osobu, podrobně studujeme všechny požadavky a dodržujeme veškerá opatření k bezpečnému výběru ideálního zaměstnance.

Pomáháme firmám najít zaměstnance v zahraničí a cizincům a jejich rodinám začít žít a pracovat v České republice. Specializujeme se na relokaci pracovní síly z Ukrajiny.

Nejčastěji se na nás obrací firmy, které chtějí pomoci s vyhledáním zahraniční pracovní síly a využívají naše komplexní služby na klíč. Podle požadavků klientů provádíme nábor zaměstnanců v zemích Evropské unie i mimo ni a vyřizujeme veškerou agendu potřebnou k tomu, aby zaměstnanec co nejdříve přesídlit do České republiky a začal zde pracovat. Firmám, které už cizince zaměstnávají, poskytujeme vízové služby a poradenství.

Proč chtít zaměstnance z Ukrajiny?

Ukrajina je u nás často vnímána spíš negativně. Bývá spojována s nekvalifikovanou pracovní silou, či dokonce kriminalitou. Domníváme se, že je načase zbavit se podobných předsudků. Pracovní trh na Ukrajině se dynamicky vyvíjí a nabízí širokou škálu profesionálů ve všech oborech. Proč tedy zaměstnat Ukrajince?

  • Jsou loajální a flexibilní

  • Mají vysokou specializaci

  • Dokáží se rychle naučit česky

  • Délka kontraktu je až 2 roky

  • Nízká fluktuace

  • Čistý trestní rejstřík

fav6.png

Recruitment v zahraničí

Dlouhodobě spolupracujeme s českými zaměstnavateli a dokážeme pro vás najít uplatnění, se kterým budete spokojení. Nabízíme práci u solidních firem za férových podmínek.

Zapište se do naší databáze uchazečů nebo ihned vybírejte z aktuálně nabízených pozic.

fav18.png

Relokace včetně vízových služeb

Chystáte se zaměstnat člověka ze zahraničí a chcete zajistit jeho přesídlení, či už cizince zaměstnáváte a potřebujete dosáhnout obnovení víz? Postaráme se o nezbytná povolení, zajistíme cestu, bydlení, kurzy češtiny pro cizince, školní docházku pro děti, ověření vzdělání, sjednání pojištění a další.

115921.png

Poradenství

Zvažujete své možnosti a rozmýšlíte, jestli je zaměstnávání cizinců pro vaši firmu to pravé? Nebo už cizince zaměstnáváte a potřebujete radu od zkušených odborníků?

Poskytujeme obecné poradenství i konzultace v konkrétních situacích. Osobně, po telefonu a v několika jazycích.

bottom of page